Herkes bu kötü olayı biliyor zaten, o yüzden hemen konuya giriyorum…Yardım ve destek için 30 Ekim 2011 günü 40 kadar müzisyenin katılımı ile büyük bir etkinlik düzenleniyor…Katılamazsanız bile Biletix’den bilet alıp destek olabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıda…

VAN İÇİN ROCK!

30 Ekim 2011 Pazar @ Maçka Küçükçiftlik Park

!! Biletleri, Yarından (25 Ekim) itibaren Biletix’ten veya Maçka Küçükçiftlik Park gişesinden temin edebilirsiniz. !!

Rock müzisyenleri Van için bir araya geliyor!

23 Ekim günü Van’da meydana gelen deprem sonrası çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetmiş, bir çoğu da evsiz kalmıştır.

Biz müzisyenler olarak, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bu ortamda, en iyi yaptığımızı düşündüğümüz şeyle yani ürettiğimiz müziği arkamıza alarak Van’a destek için bir araya geliyoruz.

Yüzlerce sanatçı, gönüllü ve kurumun koşulsuz ve ücret almadan katılımıyla gerçekleşecek olan ‘VAN İÇİN ROCK!’ toplu konseri, 30 Ekim 2011 Pazar günü (bu Pazar) Maçka Küçükçiftlik Park’ta yapılacaktır.

DreamTV‘den canlı yayınlanacak olan konserin tüm geliri TÜRK KIZILAY’ı vasıtasıyla “sadece” Van’daki depremzedeler için kullanılacaktır.

Sahne Alacak İsimler: 4×4, Aslı, Aylin Aslım, Aydilge, Ayşe Saran- Murder King, Barlas, Can Bonomo, Cem Köksal, Çilekeş, Demirhan Baylan, Demir Demirkan, Dilemma, Duman, Direc-t, Emre Aydın, Ete Kurttekin, Feridun Düzağaç, Foma, Gece, Gece Yolcuları, Gripin, Haluk Levent, Kurban, Mabel Matiz, Malt, Marsis, Melis Danişmend, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Multitap, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Öztürk, Pamela, Redd, Şebnem Ferah, TNK, Yüksek Sadakat.

Etkinlikte sahne alarak destek vermek istediğini bildiren ve burada ismi geçmeyen yüzlerce müzisyen dostumuz da konser günü yanımızda olarak desteklerini gösterecektir.

http://www.vanicinrock.org/

Twitter’dan takip için: http://twitter.com/vanicinrock

Etkinlikte yer alan ve destek veren tüm kişi ve kuruluşlar gönüllü olarak çalışmakta ve hizmet vermektedir.

VAN İÇİN ROCK KONSERİ

Yer : Maçka Küçükçiftlik Park
Tarih : 30 Ekim 2011 Pazar
Kapı Açılış : 11:00
Bilet Fiyatı : 20 TL

Biletleri, Yarından itibaren Biletix’ten veya Maçka Küçükçiftlik Park gişesinden temin edebilirsiniz.

İLETİŞİM : vanicinrock@gmail.com